Sukcesy, sukcesy...

Maciek razem z Beniem trenuje teakwondo. W sobotę 25 maja odbyły się pierwsze Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Taekwondo WTF dla dzieci. Pojawili się tam obaj i po raz kolejny mamy sukces. Maciej zajął II miejsce w dwuboju, a Benio III miejsce. Bardzo się ciszymy, że chłopcy rozwijają swoje pasje i osiągają w nich sukcesy!!! Serdeczne gratulacje!!

a tak mnie niegdyś chłopcy przywitali na korytarzu:)

Sukces Martynki!!!

Z ogromną radością ogłaszam, że Martynka zdobyła 3 miejsce w etapie WOJEWÓDZKIM Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego BEZPIECZNIE NA WSI-POWIEDZ STOP UPADKOM, zorganizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpiecznia Społecznego. W nagrodę otrzymała radio!!

Bardzo się cieszymy z sukcesu Martynki!!!

Sukces Benia

Beniamin trenuje sztukę walki Teakwondo. Pod koniec kwietnia razem z rodzicami, siostrą i klubem sportowym do którego należy, wybrał się do Chojnowa, gdzie odbywał się Turniej Taekwondo dla dzieci. Zebrało się tam ok. 200 uczestników z Dolnego Śląska, którzy rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach technicznych.  I mamy wielki sukces Benia, który wrócił do nas z medalem!!! Po powrocie opowiedział nam o zawodach, zaprezentował różne techniki "kopnięć" i "uderzeń", a my z zachwytem słuchaliśmy i podziwailiśmy. Wielkie gratulacje dla Benia!!

Nasze 2 miejsce w konkursie recyklingowym!!!

Nasza klasa zdobyła 2 miejsce w szkolnym konkursie recyklingowym, polegającym na zebraniu jak najwięjszej liczbie puszek. Zawdzięczamy to głównie Kamilowi i jego rodzicom!!!